Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Беруші протишумні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Особливості вибору протишумних берушів

Під час роботи на виробництві захисту потребують всі органи чуттів — очі, дихальна система, шкіра, а також органи слуху. Згідно з рекомендаціями ВООЗ, допустимий рівень шуму на виробництві не має перевищувати показник у 85 дБ, протягом 8 годин. Неприємні відчуття у вухах починаються при показнику, котрий перевищує 120 дБ. Високий рівень шуму спостерігається на машинобудівних, метало- та деревообробних, гірничовидобувних заводах. Одне з завдань керівництва промислового майданчика є беруші протишумні купити в Україні. Великий вибір протишумних вкладок пропонує магазин Consafety.

Беруші протишумні

Різновиди та критерії вибору протишумних берушів

Слід зазначити, що в організмі людини відбуваються неприємні зміни при тривалому впливі шуму. Зокрема знижуються функції імунітету, погіршується концентрація уваги, робота серцево-судинної системи. Також тривалий вплив шуму погіршує емоційний стан, викликає патології слухової системи.

Беруші найчастіше представлені такими різновидами:

  • одноразові чи багаторазові;
  • на резиновому чи текстильному шнурі;
  • на обідку.

Для екстремального рівня шуму доцільно застосовувати протишумні навушники або ж комбінувати їх із берушами.

Одноразові протишумні беруші виготовляються зі спіненого поліуретану, відрізняються чарунковою структурою, котра значно полегшує вставляння у вухо. На виробництві одноразові беруші часто встановлюються у спеціальному диспенсері. Робітнику потрібно просто повернути спеціальний важіль, щоби дістати пару берушів.

Також досить поширені багаторазові беруші на обідку — їх зручно вставляти у вухо, а під час перерви вони лишаються висіти на шиї, подібно навушникам. Багаторазові беруші доцільніші в економічному аспекті, до того ж від них менше шкоди довкіллю.

Обираючи протишумні беруші, важливо звертати увагу на ефективність – цей параметр позначається маркуванням SNR, тобто коефіцієнт шумозаглушення. Для обчислення рівня шуму потрібно відмінусувати SNR від загального шумового фону.

Беруші слід обирати також, з урахуванням форми. Широко розповсюджена форма конуса, а також конуса з Т-образним наконечником. Біля основи обов'язково має бути розширення — воно перешкоджає занадто глибокому введенню вкладки у слуховий канал.

Також звертаємо увагу і на такі чинники:

  • розміри та форма;
  • рівень м'якості матеріалу;
  • можливість очищення та повторного використання;
  • наявність шнурка (полегшує використання багаторазових беруш).

Відомі різновиди протишумових беруш

У каталозі магазину Consafety ви можете обрати беруші, котрі підійдуть для різних сфер промисловості. Зокрема модель PORTWEST EP30 має ергономічну еліптичну форму, тому легко підлаштовується під будь-яку форму вуха. Беруші оснащені пластиковим шнурком, тому вони не загубляться під час перерви. Коефіцієнт вкладишів SNR — 37 дБ.

Беруші багаторазові 3M 1271 можуть застосовуватися на виробництві, завдяки ергономічній формі підходять для різних типів та розмірів вушних каналів.

Вкладиші виготовлені з гіпоалергенного монопрену, котрий швидко прийає потрібну форму слухового каналу. Основа берушів має рельєфну форму, що дозволяє зручно використовувати вкладки брудними руками.

Беруші протишумні для захисту органів слуху

Серед інших відмінностей моделі варто відзначити:

  • легке очищення;
  • мотузка для зберігання під час перерви;
  • футляр для тривалого зберігання у шафці, куди вкладиші складаються;
  • футляр може кріпитися на одяг чи пояс.

Рівень захисту становить 87 дБ.

Обрати беруші протишумні для різних видів виробництва вам допоможуть у магазині Consafety.

Вгору